Lannova tř. 205/16

České Budějovice 370 01

+ 420 ‭777 028 190‬

Telefonní konzultace

Nové byty v centru Vimperka

Dispozice: 1+kk, 2+kk, 2+1, 3+kk

8 bytů

Jirchářská č.p. 60, Vimperk

Energetický štítek: G

Nabídka 8 nových bytů v historickém centru Vimperka, který je vstupní bránou na Šumavu

Detail objektu

Bytový dům se skvělou polohou se nachází v areálu bývalých tiskáren v ulici Jirchářská kousek od náměstí Svobody. Bytový dům procházející rekonstrukcí v rámci developerského projektu, který zahrnuje kompletní rekonstrukci domu s 6 stávajícími a 2 novými podkrovními byty. Dokončení je naplánované na konec roku 2023. Dispozice bytových jednotek je 1+KK, 2+KK, 2+1 a 3+KK. Díky důkladné rekonstrukci Vás bydlení v tomto domě zaujme exkluzivním vzhledem s veškerým vybavením a komfortem, které potřebujete pro moderní život. 

Číslo bytuPodlažíTypPodlahová plochaCenaSklepy
11. NP2+kk53,9 m²3.400.000,- Kč1,5 m²
22. NP2+KK27 m²1.750.000,- Kč2,43 m²
32. NP3+KK52,8 m²3.200.000,- Kč2,52 m²
42. NP1+KK30 m²1.890.000,- Kč3,93 m²
52. NP3+KK72,4 m²4.350.000,- Kč10,01 m²
63. NP3+KK78,1 m²4.690.000,- Kč15,19 m²
73. NP3+KK57,1 m²3.980.000,- Kč + DPH21,07 m²
83. NP3+KK55,4 m²3.900.000,- Kč + DPH21,39 m²

Celkový pohled na dům Jirchářská č.p. 60, Vimperk

Podlaží domu

Katastrální mapa

Detail bytu č. 1.

Prodej bytu v osobním vlastnictví o dispozici 2+kk a velikosti 53,9 m² v bytovém domě v centru Vimperku. Byt č. 1 je dispozičně řešen: vstupní chodba , pokoj, kuchyně se vstupem na dvůr a koupelna s WC. V ceně rekonstruovaného bytu jsou podlahové krytiny (dlažba, vinylové podlahy, dřevěné plovoucí podlahy), interiérové zárubně a dveře, obklady a sanita v koupelnách a WC. Cena nezahrnuje kuchyňskou linku. V případě zájmu majitel poskytuje slevu na kuchyňskou linku dle vlastního výběru 30.000,- a 10% slevu na konečnou cenu bez spotřebičů. Ve vnitrobloku bytového domu vzniknou parkovací stání. Ke každému bytu náleží sklep, který není zahrnut v ceně bytu. Pokud Vás projekt zaujal a chcete jinou dispozici bytu, kontaktujte nás. V případě zájmu zajistíme nejvýhodnější financování na trhu.

Vizualizace

Půdorys

Detail bytu č. 2.

Prodej bytu v osobním vlastnictví o dispozici 2+KK a velikosti 52,8 m² v bytovém domě v centru Vimperku. Byt č. 2 je dispozičně řešen: hlavní obytná místnost s kuchyňskou linkou , pokoj a koupelna s WC. V ceně rekonstruovaného bytu jsou podlahové krytiny (dlažba, vinylové podlahy, dřevěné plovoucí podlahy), interiérové zárubně a dveře, obklady a sanita v koupelnách a WC. Cena nezahrnuje kuchyňskou linku. V případě zájmu majitel poskytuje slevu na kuchyňskou linku dle vlastního výběru 30.000,- a 10% slevu na konečnou cenu bez spotřebičů. Ve vnitrobloku bytového domu vzniknou parkovací stání. Pokud Vás projekt zaujal a chcete jinou dispozici bytu, kontaktujte nás. V případě zájmu zajistíme nejvýhodnější financování na trhu.

Vizualizace

Půdorys

Detail bytu č. 3.

Prodej bytu v osobním vlastnictví o dispozici 3+KK a velikosti 72,4 m² v bytovém domě v centru Vimperku.  Dispozice bytu: vstupní chodba, obytná místnost s kuchyňskou linkou, ložnice, pokoj, spíž se vstupem z kuchyně, šatna se vstupem z pokoje a koupelna s WC. V ceně rekonstruovaného bytu jsou podlahové krytiny (dlažba, vinylové podlahy, dřevěné plovoucí podlahy), interiérové zárubně a dveře, obklady a sanita v koupelnách a WC. Cena nezahrnuje kuchyňskou linku. V případě zájmu majitel poskytuje slevu na kuchyňskou linku dle vlastního výběru 30.000,- a 10% slevu na konečnou cenu bez spotřebičů. Ve vnitrobloku bytového domu vzniknou parkovací stání. Pokud Vás projekt zaujal a chcete jinou dispozici bytu, kontaktujte nás. V případě zájmu zajistíme nejvýhodnější financování na trhu

Vizualizace

Půdorys

Detail bytu č. 4.

Prodej bytu v osobním vlastnictví o dispozici 1+KK a velikosti 30 m² v bytovém domě v centru Vimperku. Byt č. 4 se nachází ve 2. NP. a je dispozičně řešen: podlouhlý obdélníkový byt se samostatnou koupelnou s WC. V ceně rekonstruovaného bytu jsou podlahové krytiny (dlažba, vinylové podlahy, dřevěné plovoucí podlahy), interiérové zárubně a dveře, obklady a sanita v koupelnách a WC. Cena nezahrnuje kuchyňskou linku. V případě zájmu majitel poskytuje slevu na kuchyňskou linku dle vlastního výběru 30.000,- a 10% slevu na konečnou cenu bez spotřebičů. Ve vnitrobloku bytového domu vzniknou parkovací stání. Pokud Vás projekt zaujal a chcete jinou dispozici bytu, kontaktujte nás. V případě zájmu zajistíme nejvýhodnější financování na trhu

Vizualizace

Půdorys

Detail bytu č. 5.

Prodej bytu v osobním vlastnictví o dispozici 2+KK a velikosti 30,65 m² v bytovém domě v centru Vimperku. Byt č. 2 je dispozičně řešen: hlavní obytná místnost s kuchyňskou linkou , pokoj a koupelna s WC. V ceně rekonstruovaného bytu jsou podlahové krytiny (dlažba, vinylové podlahy, dřevěné plovoucí podlahy), interiérové zárubně a dveře, obklady a sanita v koupelnách a WC. Cena nezahrnuje kuchyňskou linku. V případě zájmu majitel poskytuje slevu na kuchyňskou linku dle vlastního výběru 30.000,- a 10% slevu na konečnou cenu bez spotřebičů. Ve vnitrobloku bytového domu vzniknou parkovací stání. Pokud Vás projekt zaujal a chcete jinou dispozici bytu, kontaktujte nás. V případě zájmu zajistíme nejvýhodnější financování na trhu.

Vizualizace

Půdorys

Detail bytu č. 6.

Prodej bytu v osobním vlastnictví o dispozici 3+kk a velikosti 78,1 m² v bytovém domě v centru Vimperku. Byt č. 6 je dispozičně řešen: prostorná kuchyň , pokoj, ložnice a koupelna s WC. Ke každému bytu náleží sklep, který není zahrnut v ceně bytu. V ceně rekonstruovaného bytu jsou podlahové krytiny (dlažba, vinylové podlahy, dřevěné plovoucí podlahy), interiérové zárubně a dveře, obklady a sanita v koupelnách a WC. Cena nezahrnuje kuchyňskou linku. V případě zájmu majitel poskytuje slevu na kuchyňskou linku dle vlastního výběru 30.000,- a 10% slevu na konečnou cenu bez spotřebičů. Ve vnitrobloku bytového domu vzniknou parkovací stání. Pokud Vás projekt zaujal a chcete jinou dispozici bytu, kontaktujte nás. V případě zájmu zajistíme nejvýhodnější financování na trhu

Vizualizace

Půdorys

Detail bytu č. 7.

Prodej podkrovního bytu v osobním vlastnictví o dispozici 3+kk a velikosti 57,1 m² v bytovém domě v centru Vimperku. Byt č. 7 je dispozičně řešen: vstupní chodba, šatna, otevřená prostorná kuchyň s obývacím pokojem , pokoj, ložnice a koupelna s WC. Ke každému bytu náleží sklep, který není zahrnut v ceně bytu. V ceně nově postaveného bytu jsou podlahové krytiny (dlažba, vinylové podlahy, dřevěné plovoucí podlahy), interiérové zárubně a dveře, obklady a sanita v koupelnách a WC. Cena nezahrnuje kuchyňskou linku. V případě zájmu majitel poskytuje slevu na kuchyňskou linku dle vlastního výběru 30.000,- a 10% slevu na konečnou cenu bez spotřebičů. Ve vnitrobloku bytového domu vzniknou parkovací stání. Pokud Vás projekt zaujal a chcete jinou dispozici bytu, kontaktujte nás. V případě zájmu zajistíme nejvýhodnější financování na trhu.

Půdorys

Detail bytu č. 8.

Prodej bytu v osobním vlastnictví o dispozici 3+kk a velikosti 55,4 m² v bytovém domě v centru Vimperku. Byt č. 8 je dispozičně řešen: velký otevřený prostor s kuchyní a obývacím prostorem, pokoj, ložnice a koupelna s WC. Ke každému bytu náleží sklep, který není zahrnut v ceně bytu. V ceně nově vybudovaného bytu jsou podlahové krytiny (dlažba, vinylové podlahy, dřevěné plovoucí podlahy), interiérové zárubně a dveře, obklady a sanita v koupelnách a WC. Cena nezahrnuje kuchyňskou linku. V případě zájmu majitel poskytuje slevu na kuchyňskou linku dle vlastního výběru 30.000,- a 10% slevu na konečnou cenu bez spotřebičů. Ve vnitrobloku bytového domu vzniknou parkovací stání. Pokud Vás projekt zaujal a chcete jinou dispozici bytu, kontaktujte nás. V případě zájmu zajistíme nejvýhodnější financování na trhu.

Půdorys

Umístění bytového domu

Více informací k nemovitosti

Rádi vám je poskytneme. Volejte hned:

Petra Králová

Majitelka realitní kanceláře

Profesionální realitní makléř a
regionální ředitelka Národního realitního holdingu a.s.

„V oblasti realit pracuji od roku 2005 a stále mě to moc baví. Prodávám, pronajímám a vyhledávám nemovitosti dle vašich požadavků.

Potřebujete pomoc s prodejem nemovitosti?

Ráda se s vámi setkám třeba u dobré kávy a společně najdeme nejvhodnější způsob realizace prodeje vaší nemovitosti.

Lukáš Král

Obchodní ředitel

Profesionální realitní makléř a
specialista na oddlužení nemovitostí

„Práce realitního makléře mě baví, protože díky ní poznávám mnoho zajímavých lidí a míst, které bych v běžném zaměstnání nepoznal. Jsem specialista na prodej a pronájem bytů, rodinných domů a ostatních nemovitostí pro lokalitu Českobudějovicko a okolí.

Díky zkušenostem a profesionálnímu přístupu Vám úspěšně pomohu s každou realitní transakcí. 

Rezervovat termín osobní prohlídky

Rezervovat termín
osobní prohlídky

Líbí se vám tato nemovitost a nemáte čas nám volat a domluvit termín osobní prohlídky?

Zanechte nám tady na sebe kontakt a mi se vám samy ozveme s termínem osobní prohlídky této nemovitosti.

Expresní výkup je služba určená všem co potřebují za svou nemovitost peníze rychle.

Nemuset čekat na to až si nemovitost najde svého kupce, mít peníze z prodeje nemovitosti v řádu desítek hodin od podpisu smlouvy. To jsou jen některé výhody naší služby EXPRESNÍ VÝKUP.
Pošlete nám svůj kontakt a mi vám ZAVOLÁME a navrhneme nejvýhodnější formu.