Lannova tř. 205/16

České Budějovice 370 01

+ 420 ‭777 028 190‬

Telefonní konzultace

Previous
Next

Komplex budov ve Vimperku

49 000 000,- Kč

3688 m²

4x budova s číslem popisným

Pasovská x Jirchářská, Vimperk

Nabízíme jedinečný soubor budov (čtvrť města) v centru Vimperku, který je ohraničen Pasovskou a Jirchářskou ulicí z jedné strany a řekou Volyňkou z druhé.

Klíčové vlastnosti nemovitosti

Zastavěná plocha pozemku

3688 m²

Zástavba

smíšená

Rekonstrukce

částečná rekonstrukce

Parkoviště

vlastní

Dostupnost

asfaltová komunikace

Účetní hodnota nemovitostí vložena do podnikání

110 milionu ,-Kč

Detail objektu

Zprostředkujeme Vám prodej souboru budov, které dohromady tvoří jednu čtvrť města. Celková zastavěná plocha je 3 688 m2. Komplex budov se skládá z pensionu, obchodu a budov k bydlení.  Většina budov prošla částečnou rekonstrukcí. Výhoda celého komplexu je v centrálním napojení na elektrickou síť přes vlastní rozvodnu v objektu č.p.114 a centrálním napojení na plyn v budově č.p.56. Voda je napojena zvlášť na všechny budovy. Objekt má velmi výhodnou polohu pro podnikání, je totiž u hlavního tahu na hraniční přechod Strážný a 5 minut pěšky od hlavního náměstí . Celková plocha pozemků je 3688 m2. Všechny budovy a pozemky jsou ve vlastnictví pouze jediné fyzické osoby.

Výhody

  • Pozemky sousedí pouze s městem a povodím
  • Centrální napojení na elektrickou síť přes vlastní rozvodnu 
  • Ideální lokalita – vstupní brána do centra města je kolem objektu a zároveň u hlavního tahu na hraniční přechod Strážné
  • Zastavěná plocha o velikosti 3688 m2 nabízí spoustu možností využití ( např. ubytování, výstavba bytů, podnikání ) cca. 10 000 m2 podlahové plochy
  • Připravený projekt na vybudování 24 bytových jednotek v budově č.p. 114
  • Vlastníkem je fyzická osoba 

Fotogalerie

Katastrální mapa

Detail budovy Pasovská č.p. 114

Budova č.p. 114 je na pozemku p.č.100. Celková výměra pozemku je 1763 m2. Budova je na cca 1000 m2, zbytek plochy je vyasfaltované parkoviště. Budova má celkem 4 nadzemní podlaží s velmi výbornou statikou a různým stupněm rekonstrukce. V objektu plastová okna a provedena nová fasáda ze všech viditelných stran (z vnitřní strany není ) a nová střecha z KM Bety na 30% plochy. V přízemí se nachází prodejna nábytku na 800 m2. V 1. podlaží je na 600 m2  – 8 pokojů penzionu, každý s vlastní koupelnou a WC. Na tomto patře je také wellness s vířivou vanou pro 5 osob, sprchami a barem. V 2. podlaží se nachází dalších 8 pokojů. V budově je restaurace pro 150 lidí s tanečním parketem na ploše 320 m2 s vlastní kuchyní + skladovací prostory. V 3. podlaží se nachází sklad nábytku na celé ploše cca 1000 m2. V objektu jsou dva nákladní výtahy a dvě centrální schodiště na každém mezipatře je sociální zařízení. Vytápění je řešeno plynem v prodejně, v penzionu jsou dva elektrokotle a v restauraci jsou přímotopy + krbová kamna. V případě zájmu lze penzion předat s vybavením a zavedeným provozem. K dispozici je také připravený projekt na vybudování 24 bytových jednotek. Více o penzionu www.penzion-vimperk.cz .

Fotogalerie

Katastrální mapa

Detail budovy Pasovská č.p. 56

Budova se nachází na pozemku p.č.101. Celková výměra pozemku je 398 m2. V budově je v přízemí obchod o 60 m2 a v 1. patře 3 byty. Byty jsou pronajaty za tržní nájem. Vytápění je plynovým centrálním kotlem. Dům má plastová okna a udělanou čelní fasádu.

Fotogalerie

Katastrální mapa

Detail budovy Jirchářská č.p. 30

Budova je na pozemku p.č. 97. Celková výměra pozemku je 598 m2. V přízemí je prostor o velikosti 150 m2, který se využíval jako herna. V patře jsou dva nadstandardní byty. Byty jsou pronajaty za tržní nájem a s výpovědní lhůtou 3 měsíce. Vytápění je třemi plynovými kotli. Na domě je udělaná fasáda a kompletně nová střešní krytina. 

Fotogalerie

Katastrální mapa

Detail budovy Jirchářská č.p. 60

Budova je na pozemku p.č. 98. Celková výměra pozemku je 488 m2. Budova je kompletně předělaná na bytový dům. Je v něm 6 bytových jednotek, které jsou pronajaty. Na další dvě bytové jednotky jsou připraveny rozvody elektriky, vody a plynu. Vytápění je zajištěno plynovým centrálním kotlem. Dům má také plastová okna a udělanou fasádu.

 

Pozemek p.č. 99 je veden jako manipulační plocha a je kompletně vyasfaltován.

Fotogalerie

Katastrální mapa

Video prohlídka

Umístění pozemku

Více informací k nemovitosti

Rádi vám je poskytneme. Volejte hned:

Petra Králová

Majitelka realitní kanceláře

Profesionální realitní makléř a
regionální ředitelka Národního realitního holdingu a.s.

„V oblasti realit pracuji od roku 2005 a stále mě to moc baví. Prodávám, pronajímám a vyhledávám nemovitosti dle vašich požadavků.

Potřebujete pomoc s prodejem nemovitosti?

Ráda se s vámi setkám třeba u dobré kávy a společně najdeme nejvhodnější způsob realizace prodeje vaší nemovitosti.

Lukáš Král

Obchodní ředitel

Profesionální realitní makléř a
specialista na oddlužení nemovitostí

„Práce realitního makléře mě baví, protože díky ní poznávám mnoho zajímavých lidí a míst, které bych v běžném zaměstnání nepoznal. Jsem specialista na prodej a pronájem bytů, rodinných domů a ostatních nemovitostí pro lokalitu Českobudějovicko a okolí.

Díky zkušenostem a profesionálnímu přístupu Vám úspěšně pomohu s každou realitní transakcí. 

Rezervovat termín osobní prohlídky

Rezervovat termín
osobní prohlídky

Líbí se vám tato nemovitost a nemáte čas nám volat a domluvit termín osobní prohlídky?

Zanechte nám tady na sebe kontakt a mi se vám samy ozveme s termínem osobní prohlídky této nemovitosti.

Expresní výkup je služba určená všem co potřebují za svou nemovitost peníze rychle.

Nemuset čekat na to až si nemovitost najde svého kupce, mít peníze z prodeje nemovitosti v řádu desítek hodin od podpisu smlouvy. To jsou jen některé výhody naší služby EXPRESNÍ VÝKUP.
Pošlete nám svůj kontakt a mi vám ZAVOLÁME a navrhneme nejvýhodnější formu.