Profil makléře

Lukáš Král
  • 777 028 190
  • kral@home4people.cz
Narodil jsem se v Českých Budějovicích.
Po studiu jsem odjel pracovat a sbírat zkušenosti na Nový Zéland. Před sedmi lety mě k obchodu s nemovitostmi přivedla moje mamka, která už dlouhá léta v realitním světě působila. 

Vždy jsem chtěl podnikat a pomáhat lidem, být užitečný. Profese realitního specialisty v Českých Budějovicích a okolí splnila všechny mé požadavky. Od narození  se věnuji sportu a rybaření .
Fandím Dynamu CB a samozřejmě hokejovému Motoru. Ve volném čase jezdím na ryby po celých jižních Čechách. Jsem ženatý a mám dvě dcery dvouletou Aničku a měsíční Magdalénku.  Práce realitního makléře mě baví, protože poznávám mnoho zajímavých lidí a míst, které bych v běžném zaměstnání nepoznal.

Mým úkolem je provést vás bezpečně celým obchodním případem od začátku do konce. Kladu důraz na profesionální a férový přístup. Ve své práci využívám moderní způsoby prezentace nemovitostí, které napomáhají rychlému prodeji za nejvyšší cenu.

Jmenuji se Lukáš Král a jsem specialista na prodej a pronájem bytů, rodinných domů a ostatních nemovitostí pro lokalitu Českobudějovicko a okolí. Toto prostředí dobře znám, žiji a pracuji zde. Úspěšně jsem také prodal nemovitosti po celé České republice. Díky znalostem a profesionálním přístupu Vám pomůžu s každou realitní transakcí. Jsem v tom úspěšný a velmi dobrý.

Těším se na setkání, rád poskytnu své služby i Vám.
Prodávané nemovitosti
Nemovitos Lokalita Cena
Pronájem bytu 3+1 v TřeboniPronájem bytu 3+1 v TřeboniTřeboň10 000 Kč